E-Shop Plastové přepravky

   
 Arcabox E-Shop - Nákupní košík  Arcabox E-Shop - KLT přepravky a stohovatelné přepravky - Výpis produktů      
Realizace: 04/2013 | www.arcabox.eu | Klient: Arcabox s.r.o.

O referenci - E-Shop Plastové přepravky

Firma Arcabox s.r.o. se zabývá prodejem plastových přepravek, plastových palet, euro palet, vozíků a podobně. Na tento prodej potřebovali vytvořit internetový obchod, který bude sloužit hlavně pro partnerské firmy, tzv. B2B prodej. Tento e-shop je jedním z největších projektů, které jsme u nás řešili. Co se týče samotného e-shopu, tak má klasické rysy internetového obchodu, jen je přizpůsoben B2B prodeji.

Zákazníci si zde mohou koupit produkty z množstevní slevou, a to ve více úrovních, a přepravní náklady jsou tomu uzpůsobené a řešené pomocí celkové hmotnosti přepravovaných produktů. Dalším specifikem internetového obchodu je, že produkty, sklad a objednávky jsou propojeny s informačním účetním systémem Pohoda. Klient si může kdykoliv udělat synchronizaci internetového obchodu s informačním účetním systémem Pohoda jak ve směru z internetového obchodu do Pohody, tak ve směru z Pohody do internetového obchodu. Takto se přenášejí všechny důležité informace, které internetový obchod, klient a zákazník potřebují ke své práci.

Internetový obchod byl ještě doplněn o jedinečnou komponentu na vytváření cenových nabídek pro firmy přímo z administračního rozhraní internetového obchodu. Klient tak má k dispozici nástroj, který mu šetří čas, archivuje všechny cenové nabídky (ukládá na jedno místo), kde k nim má přístup prakticky z celého světa.

S klientem neustále spolupracujeme na vylepšování internetového obchodu pomocí vylepšování pozice ve vyhledávačích (SEO), úpravou textových podkladů, produktů, kategorizaci atd.

Grafický návrh byl realizován již v roce 2008 firmou Raynet s.r.o. a je tak trošku zastaralý, ale momentálně pracujeme na kompletním redesignu stránek a tak dáme internetovému obchodu zcela nový, moderní vzhled, který bude korespondovat s vizemi klienta.

Zaujal Vás tento produkt? Kontaktujte nás!
 

Proč my?

Individuální přístup
Rychlá realizace
Nízka cena za profesionální služby
Líbivý a moderní grafický návrh
SEO optimalizace zdarma
 
Přizpůsobujeme se potřebám zákazníka
Dlouholeté zkušenosti z praxe
Naší prioritou je spokojený zákazník
Nejmodernější technologie
Naše práce je našim koníčkem!
 

Co děláme?

"Již od roku 2006 se snažíme našim klientům poskytnout kvalitní služby, o čemž se přesvědčil už nejeden náš zákazník"

To nejdůležitější je, že se vždy snažíme co nejvíce vyhovět právě Vašim potřebám a požadavkům. Velký důraz klademe na přístupnost, ale i použitelnost webu pro návštěvníky. Při tvorbě stránek dodržujeme standardy a využíváme nejnovější postupy a technologie. Každý náš web má při svém dokončení bohaté prvky SEO optimalizace, které se ukazují později na pozicích ve vyhledávačích.

Při využívaní našeho know how, které jsme za ty roky získali, se můžeme pochlubit vysokou spolehlivostí našich služeb a řádně dodržovanými termíny, které si s našimi zákazníky dohodneme. Zády se nestavíme ani k zákazníkům, kteří jsou u nás několik let bez toho, aby od nás potřebovali jakoukoliv další službu či úpravu. Pro nás jsou totiž důležité všechny, i drobné úkoly, které by Vám mohli z Vašeho pohledu pomoci.

Při práci využívame námi vytvořený redakční systém (tzv. CMS), který je koncipován s ohledem na znovupoužitelnost, modulárnost a maximálni jednoduchost při nasazovaní webu do reálného prostředí internetu. Celý systém je navržen tak, aby nám nejenom maximálně ulehčil práci, ale hlavně tak, aby Vám co nejvíce snížil náklady na vytvoření informačního systému, internetového obchodu nebo webových stránek.

  Pro představu, s čím už máme zkušenosti  

 

Internetové obchody

Máme za sebou už nejeden internetový obchod. Mezi nejlepší a největší patří e-shop pro firmy Arcabox s.r.o. a Chrome Galaxy s.r.o.

Webové stránky

Tvoříme webové stránky různého zaměření, stačí si jenom vybrat a kontaktovat nás.

Firemní prezentace

Máte firmu a nemáte internetové stránky? To jako by jste v dnešní době neexistovali. Kontaktujte nás a poptejte se, co nabízíme.

Facebook aplikace

Chcete si rozšířit stránky o Facebook aplikaci? Můžete udělat např. soutěž, nebo výběr zajímavých informací z Vašich stránek.

Propojení s ostatními informačními systémy

Navrhneme Vám stránky, které můžeme propojit z různými informačnými systémy např. Pohoda, Twitter, Facebook, SMS, Banky a pod.

Informační systémy pro malé firmy

Potřebujete web na kontrolu zaměstnanců, na tvorbu smluv, nebo na vytváření cenových nabídek? Tak nás neváhejte kontaktovat.

Slevové systémy

Udělali jsme už pár slevových systémů i napojení na většinu slevových agregátů. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

Rezervační systémy

Jestli potřebujete rezervační systém pro jakoukoli svou aktivitu(např. rezervace tenisových kurtů), tak jste tady správně.

Subdodávky pro větší firmy

Dělali jsme subdodávky pro větší firmy, např. pro Raynet s.r.o., kde s našimi službami byli velice spokojeni. Potřebujete pomoci? Neváhejte nás kontaktovat.

a pro další nás naváhejte kontaktovat!

Klidně použijte náš kontaktní formulář a zeptejte se na to, co Vás zajíma ohledně Vašich nových, nebo stávajících stránek.

 

Technologie

PHP5.3+

MySQL5.1+
MariaDB5.5+
Yii framework

HTML5

CSS3

 
jQuery
jQueryUI
Bootstrap

Apache

AJAX

JSON

 
 
 
preloading