Hanke strojírna

   
 Hanke strojírna - Krouhačka zelí  Hanke strojírna - Kontakty      
Realizace: 06/2013 | www.hankestrojirna.cz | Klient: Hanke strojírna s.r.o.

O referenci - Hanke strojírna

Hanke strojírna s.r.o. se zaměřuje na výrobu z nerez oceli, strojní obrábění a zámečnické práce. Firemní webovou prezentaci jsme pojali jako web, který plně informuje o firmě, jednotlivých výrobcích a práci, kterou firma Hanke strojírna s.r.o. provádí.

Webové stránky jsou plné informací o strojích, které firma vyrábí a tomu odpovídá i hlavní menu webových stránek, které je dvouúrovňové, aby všechny informace byly na jednom místě.

Všechny textové stránky v této prezentaci jsou tvořeny na našem redakčním systému, ve kterém si uživatel může jednotlivé sekce upravovat podle svého uvážení.

Zaujal Vás tento produkt? Kontaktujte nás!
 

Proč my?

Individuální přístup
Rychlá realizace
Nízka cena za profesionální služby
Líbivý a moderní grafický návrh
SEO optimalizace zdarma
 
Přizpůsobujeme se potřebám zákazníka
Dlouholeté zkušenosti z praxe
Naší prioritou je spokojený zákazník
Nejmodernější technologie
Naše práce je našim koníčkem!
 

Co děláme?

"Již od roku 2006 se snažíme našim klientům poskytnout kvalitní služby, o čemž se přesvědčil už nejeden náš zákazník"

To nejdůležitější je, že se vždy snažíme co nejvíce vyhovět právě Vašim potřebám a požadavkům. Velký důraz klademe na přístupnost, ale i použitelnost webu pro návštěvníky. Při tvorbě stránek dodržujeme standardy a využíváme nejnovější postupy a technologie. Každý náš web má při svém dokončení bohaté prvky SEO optimalizace, které se ukazují později na pozicích ve vyhledávačích.

Při využívaní našeho know how, které jsme za ty roky získali, se můžeme pochlubit vysokou spolehlivostí našich služeb a řádně dodržovanými termíny, které si s našimi zákazníky dohodneme. Zády se nestavíme ani k zákazníkům, kteří jsou u nás několik let bez toho, aby od nás potřebovali jakoukoliv další službu či úpravu. Pro nás jsou totiž důležité všechny, i drobné úkoly, které by Vám mohli z Vašeho pohledu pomoci.

Při práci využívame námi vytvořený redakční systém (tzv. CMS), který je koncipován s ohledem na znovupoužitelnost, modulárnost a maximálni jednoduchost při nasazovaní webu do reálného prostředí internetu. Celý systém je navržen tak, aby nám nejenom maximálně ulehčil práci, ale hlavně tak, aby Vám co nejvíce snížil náklady na vytvoření informačního systému, internetového obchodu nebo webových stránek.

  Pro představu, s čím už máme zkušenosti  

 

Internetové obchody

Máme za sebou už nejeden internetový obchod. Mezi nejlepší a největší patří e-shop pro firmy Arcabox s.r.o. a Chrome Galaxy s.r.o.

Webové stránky

Tvoříme webové stránky různého zaměření, stačí si jenom vybrat a kontaktovat nás.

Firemní prezentace

Máte firmu a nemáte internetové stránky? To jako by jste v dnešní době neexistovali. Kontaktujte nás a poptejte se, co nabízíme.

Facebook aplikace

Chcete si rozšířit stránky o Facebook aplikaci? Můžete udělat např. soutěž, nebo výběr zajímavých informací z Vašich stránek.

Propojení s ostatními informačními systémy

Navrhneme Vám stránky, které můžeme propojit z různými informačnými systémy např. Pohoda, Twitter, Facebook, SMS, Banky a pod.

Informační systémy pro malé firmy

Potřebujete web na kontrolu zaměstnanců, na tvorbu smluv, nebo na vytváření cenových nabídek? Tak nás neváhejte kontaktovat.

Slevové systémy

Udělali jsme už pár slevových systémů i napojení na většinu slevových agregátů. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

Rezervační systémy

Jestli potřebujete rezervační systém pro jakoukoli svou aktivitu(např. rezervace tenisových kurtů), tak jste tady správně.

Subdodávky pro větší firmy

Dělali jsme subdodávky pro větší firmy, např. pro Raynet s.r.o., kde s našimi službami byli velice spokojeni. Potřebujete pomoci? Neváhejte nás kontaktovat.

a pro další nás naváhejte kontaktovat!

Klidně použijte náš kontaktní formulář a zeptejte se na to, co Vás zajíma ohledně Vašich nových, nebo stávajících stránek.

 

Technologie

PHP5.3+

MySQL5.1+
MariaDB5.5+
Yii framework

HTML5

CSS3

 
jQuery
jQueryUI
Bootstrap

Apache

AJAX

JSON

 
 
 
preloading